Hasta Yönetim Merkezi 2018-08-23T20:10:32+00:00

Hasta Yönetim Merkezi

      Uzun zamandır; Sağlık hizmeti veren Klinik, Hastane ya da sağlık hizmeti şirketlerinde, uzaktan hasta takibi ve ya evde hasta bakımı konusu gündeme geldiğinde, bir çağrı merkezi söz konusu olmuştur.  Devasa çağrı merkezlerinde kalabalık çağrı merkezi elemanları, aynı anda çalan onlarca telefon. Hastaları anlamak ve kendilerini anlatabilmek için gereğinden fazla yüksek seslerle konuşan bir yığın eleman.  Her bir elemanın sorusuna çözüm bulmaya çalışan çağrı merkezi sorumlu doktorları. Elbette bütün bunlar yetmez gibi, hasta sayısı ile doğru orantılı olarak devamlı büyüyen ve sonuçta hizmet veremez hale gelen, her ay onlarca çalışanın istihdam edildiği ve hiç bir zaman sonu gelmeyen çağrı merkezi işletme maliyetleri.

Compark, “KİŞİSEL MOBİL SAĞLIK SİSTEMİ” ile sadece hastaların ve doktorların değil, kurumların da hizmet kalitesini arttıracak teknolojiler geliştiriyor. Çağrı merkezi dönemi ortadan kalkıyor..

KİŞİSEL MOBİL SAĞLIK SİSTEMİ’nin Kullanıldığı Hastanelerde artık onlarca çalışan personelin olduğu devasa çağrı merkezi yerine,

Hasta Yönetim Merkezi dönemi başlıyor.

Sadece bir kaç kişilik  “Hasta Yönetim Merkezi” çalışanı ile yüzlerce hastanızın durumunu kontrol edebileceksiniz.

KİMOSS Dönemi ile birlikte daha sakin, daha huzurlu, eş zamanlı hizmet üreten, müşteri memnuniyeti daha yüksek, İşletme maliyeti düşük ancak son derece hızlı çalışma ortamlarınız sizi bekliyor olacak.

Çünkü çağrı merkezi çalışanları yerine, KİMOSS hastalarınızı ve hasta yakınlarınızı yönlendiriyor. İçerisinde bulundukları durum hakkında bilgilendirdiği gibi, hasta yönetim merkezi çalışanlarınızı da bilgilendirip, yönlendirebiliyor.

Adres:

GOSB Teknopark, 1.Hibrit Blok, 1.Ünite Gebze/Kocaeli

Contact Info

Phone: +902169700081