Teknik Destek 2018-08-23T21:01:05+00:00

Teknik Destek Merkezi

      Compark ile çalışmaya başladığınız andan itibaren alışılagelmiş teknik destek konusunda bildiklerinizin tamamını bir kenara bırakıp yepyeni bir “TEKNİK DESTEK” standardı  ve uygulaması ile karşılaşacaksınız. Comparktan tedarik ettiğiniz cihazlarınızı elbette hastalarınıza kullanıma vereceksiniz aradan bir süre zaman geçtikten sonra hangi hastanızda hangi cihazlarınızın olduğunu, hangi cihazların hengi cihazlar ile eşleştirilmiş ve teknik olarak hangi cihazlarda hangi uygulama programlarının yüklü olduğunu ve bu uygulamaların hangi versiyonlarının olduğunu zamanla karıştırabilirsiniz. Ancak Compark, satışa sunduğu her vital ölçüm cihazı ve telemonitör cihazının kayıtlarını kendisinde tutar ve sizin yerinize bu teknik dokümanları her an destek verebilecek şekilde muhafaza eder.

Kesintisiz Teknik Destek

Compark sadece müşterileri için satışa sunmak adına teknoloji geliştirmekle yetinmiyor. Aynı zamanda müşterilerine Hızlı ve etkili teknik destek verebilmek adına da teknik hizmet alt yapısı teknolojisi de geliştiriyor. Bu ileri teknoloji teknik hizmet alt yapısı ile Compark’tan mail yolu ile dahi teknik destek alma şansınız olacaktır. Fakat daha önemlisi Compark bu teknik destek alt yapısı ile sadece size hizmet vermez. Sizin hastalarınız olan müşterilerinize de teknik hizmet verir.

Compark Desteği İle Giderlerden Tasarruf

Bu gün dünyanın bir çok ülkesinde kullanılmakta olan “TELE SAĞLIK” Sistemlerinin en göze çarpan ortak sorunu, hastane ve kliniklerin Tele sağlık konusunda hastalarına teknik hizmet vermek zorunda kalmaları. Bu yüzden de uzak noktalara erişme sorunlarından dolayı teknik hizmet personeli ve ortaya çıkan yüksek işletme giderleridir.

Kullanıcı Memnuniyetinde Destek İş Birliği

Compark Bu konuda dünyada bir ilke imza atarak, siz hastane ve klinik yönetimlerinin Telesağlık konusundaki Tüm yükünü üstleniyor ve Teknik destek alt yapısını hastalarınız için de kullanıyor. Nerede olurlarsa olsunlar, “KİMOSS TELE SAĞLIK” kullanıcısı hastalarınız her türlü teknik desteği, yenilemeyi, versiyon geçişlerini Compark’ın teknik hizmetleri ile tedarik ediyor. Siz sağlık hizmeti verenler olarak, teknik destek hizmeti çalışmalarından ve yatırımlarından kurtuluyorsunuz.

SİM KART DESTEĞİ

Comparktan Telemonitör tedarik ettiğinizde Cihazlarınız size üzerinde sim kartları ile birlikte teslim ve uygulama programları yüklenmiş olarak teslim edilir. Comparktan bu şekilde kullanıma hazır olarak aldığınız Telemonitör cihazlarını hastalarınıza Bu kullanıma hazır şekli ile teslim edersiniz hastalarınız ne cihazları ilk teslim aldıklarında ne de sonraki kullanım sürecinde sim kart konusu ile hiç ilgilenmezler.

Compark GSM Operatörleri ile yaptığı anlaşmalar ile KİMOSS kullanıcısı tüm hastalarınızın sim kart hizmetlerini, yüklemelerini ve çalışma kontrollerini yapar. Ne siz ne de hastalarınız kullandıkları cihazın üzerinde bir sim kart olduğunu dahi unuturlar. Bu onlara her zaman bağlantıda oldukları ve güvende oldukları düşüncesini verir. Bilmelisiniz ki Compark’ın bu hizmeti elbette hastalarınızın gözünde sizi değerli kılar.

Adres:

GOSB Teknopark, 1.Hibrit Blok, 1.Ünite Gebze/Kocaeli

Contact Info

Phone: +902169700081